Güzel Bir Kahvaltı İçin

#cezbodrum

HAKKIMIZDA

Çakmak gediğini, Eski Hoyrat Örenini, Çam ormanlarını Zeytin ağaçlarını gözler önüne seren Cez Bodrum’da aynı zamanda önünüze şahane de bir sofra kurulacak. Geniş lezzet yelpazesinde; sabah ağaçların gölgesinde zengin bir köy kahvaltısı, akşam üzeri büyülü günbatımıyla birlikte yudumlanan lezzetli kumda kahveler ve gece yıldızların altında kurulan zengin sofralar.

Ege’nin şenlikli mutfağı, neşeli servis elemanları, rengarenk çiçekleri, ağaçları, olağanüstü yürüyüş parkurları ve cıvıl cıvıl kuş sesleriyle benzersiz bir mekan olan Cez Bodrum size yarımadanın hiç bilmediğiniz tadını ve huzurunu cömertçe sunacak.

Çamlık Hakkında

Yörük Köyü Çamlık, Muğla ilinin Bodrum ilçesine bağlı bir mahalledir.2012 yılına kadar Bodrum ilçesine bağlı bir köyken, 2012 yılında
Muğla’nın büyükşehir olmasıyla bu ilçeye bağlı bir mahalle statüsünü almıştır. Muğla iline 137 km,
Bodrum ilçesine 15 km uzaklıktadır.Mahallenin iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir.Mahallenin ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır.Yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bu köy muhteşem doğası ve yürüyüş/bisiklet/ safari parkurları ile pekçok doğa severin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Yolunuz Ege’ye düşerse Çamlık köyüne uğrayıp muhteşem köy ürünlerinden oluşan kahvaltıları tatmadan geçmeyin . Köydeki kadınların el yapımı ürünleri haftasonları açılan sergilerde köy ziyaretçilerine sunulmaktadır.